TOP 3 Najlepszych tureckich par telewizyjnych w 2023 roku | Część 1

Fot: atv.com.tr

Jednym z kluczowych elementów udanego tureckiego serialu są pary. To oni przyciągają uwagę telewidzów.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najjaśniejsze i najbardziej udane występy duetów w tureckich produkcjach. Pod uwagę wzięliśmy tylko głównych bohaterów z 2023 roku.

Kolejność jest przypadkowa.

Feraye i Ates z serialu Safir.

fot; ATV

Özge Yağız i İlhan Şen pojawili się na ekranach całkiem niedawno, a już zrobili spore wrażenie na tureckich widzach. Publiczność jest zachwycona historią o miłości, która zrodziła się w najmniej oczekiwanych okolicznościach.

Więcej o tym serialu przeczytacie tutaj: TUTAJ!

Aslan i Devin z serialu Aile 

fot: Show TV

Według niektórych danych produkcja z udziałem Kıvança Tatlıtuğa i Serenay Sarıkaya był jedną z najbardziej oczekiwanych serii w 2023 roku. Choć Aile nie osiągnął dużej oglądalności to doceniono interakcje pomiędzy głównymi bohaterami.

Więcej o tym serialu przeczycie: TUTAJ!

Farah i Tahir z serialu Adım Farah 

fot: FoxTV.com.tr

Demet Özdemir i Engin Akyürek w dość szybkim okresie czasu podbili serca tureckich widzów! Seria cieszyła się sporą popularnością nie tylko w Turcji, ale i na świecie. Znaczący wkład w ten sukces miała wspaniała interakcja pomiędzy bohaterami.

Więcej o tym przeczytacie: TUTAJ! 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x