Piąty sezon „Domu z papieru” będzie ostatnim

Niestety nie każdy serial trwa wiecznie, tym razem Netflix zapowiedział, że popularny hiszpańskojęzyczny serial La casa de papel zakończy się na piątym sezonie. 

Serial opowiada historię tajemniczego człowieka, który ukrywa się pod pseudonimem „Profesor”, rekrutuje grupę przestępców o różnych umiejętnościach. Celem jest dokonanie skoku stulecia – napadu na hiszpańską mennicę. Gdy dochodzi do realizacji planu, ludzie „Profesora” zajmują obiekt i biorą zakładników. Po napadzie na mennicę bohaterowie rozeszli się w różne strony świata, niestety, ale namierzono jednego z przyjaciół, dlatego bohaterowie zbierają się ponownie, żeby dokonać zamachu na bank i odzyskać przyjaciela.

Międzynarodowy hit Dom z papieru wróci już z ostatnim sezonem. Zdjęcia do piątego sezonu rozpoczną się w poniedziałek w Danii, a następnie w Hiszpanii oraz Portugalii. Do obsady dołączą nowe postacie znane z serialu Sense 8 Miguel Ángela Silvestre oraz Patrick Criado.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x