Pięć filmów wkrótce zniknie z Netflixa! Pospiesz się

Jak zawsze na platformie Netflix pojawiają się jakieś nowości serialowe lub filmowe.

Niestety niekiedy z platformy znikają niektóre tytuły, ponieważ gaśnie na nich licencja, która pozwala na dystrybucję danego tytułu w danym kraju. Netflix poinformował, że niedługo z jego biblioteki zniknie pięć tytułów filmowych.

Theatre of Life (2016) 17 lipca

Opis: Dokument o szefie kuchni, który wykorzystał resztki jedzenia z mediolańskiej wystawy Expo 2015 i otworzył wykwitną stołówkę dla bezdomnych.

Player One (2018) 17 lipca

Opis: W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryty w niej cyfrowy „easter egg”.

Autopsja Jane Doe (2016) 18 lipca 

Opis: Koroner Tilden i jego syn badają zwłoki ofiary makabrycznej zbrodni. Mężczyźni trafiają na ślady obrzędów rytualnych.

Intruz (1946) 18 lipca 

Opis: Detektyw z Komisji ds. Zbrodni Wojennych wyrusza na poszukiwania niesławnego nazisty, który przyjął nową tożsamość i ukrywa się w Connecticut.

Siedem minut po północy (2016) 18 lipca

Opis: Chłopiec prosi drzewnego potwora o pomoc w uleczeniu chorej matki.

Opisy pochodzą z: Filmweb oraz Netflix.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x