Pięć seriali, które ostatnio Netflix skasował

Platforma Netflix ostatnio skasowała pięć seriali, część z nich nawet dostała zamówienie na kolejne odcinki lub sezon. Przyjrzyjmy się.

Patriot Act with Hasan Minhaj – Być patriotą – zaprasza Hasan Minhaj

Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Do tej pory powstało 39 odcinków, które razem dają 6 sezonów. Ostatni odcinek pojawił się w czerwcu.

Alta mar – Pełne morze

Zgony na luksusowym statku płynącym z Hiszpanii do Rio de Janeiro doprowadzają do ujawnienia tajemnic dwóch podróżujących razem sióstr.

Serial został skasowany po trzecim sezonie, mimo tego, że wcześniej dostał zamówienie na kolejne odcinki. Powodem mogła być pandemia lub zbyt niska oglądalność.

White Lines

Gdy jej brat zostaje znaleziony martwy, kobieta z Manchesteru porzuca swoje spokojne życie i rusza na Ibizę, aby odkryć prawdę o jego losie.

Skasowanie tego serialu było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich, ponieważ serial w niektórych państwach był w Top 10. Netflix nie podał powodu skasowania, jednak możliwe, że chodzi o COVID-19, który spowodował jeszcze większe wydatki na kręcenie seriali.

The Society

Grupa nastolatków stara się przetrwać w tajemniczym miejscu będącym repliką ich bogatego miasteczka — ale pozbawioną ich rodziców.

Kolejny serial, który dostał oficjalne zamówienie na kolejny sezon, mimo tego Netflix cofnął decyzję. Oznacza to, że nie powstanie kolejny sezon, chociaż produkcja niedługo miała ruszać.

I Am Not Okay with This – To nie jest OK

Nastolatka próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe super moce.

Powód skasowania podobny jak w przypadku serialu The Society.

Którego z powyższych seriali będzie wam brakować?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x