Plakat promujący drugi sezon Velmy już jest!

Velma powróci do HBO Max jeszcze w tym miesiącu! A już teraz możecie cieszyć oko nowym plakatem promującym 2. sezon tej niesamowitej animacji.

Produkcja po pierwszej części zapowiada się dobrze, a fani do końca nie wiedzą czego się spodziewać po dalszych losach Velmy. Plakat rzuca trochę światła na to co jeszcze się wydarzy.  Nie zdradza zbyt wiele, jeśli chodzi o samą oprawę wizualną, ale stanowi złowieszczą zapowiedź kolejnej wielkiej tajemnicy.

FOTO: Warner Bros. Discovery

Velma Sezon 2 – Co warto wiedzieć?

Premiera drugiego sezonu Velmy na HBO MAX odbędzie się 25 kwietnia i będzie liczył w sumie dziesięć odcinków. Charlie Grandy powraca jako producent wykonawczy w Charlie Grandy Productions obok Mindy Kaling, Howarda Kleina z 3 Arts Entertainment i Elijaha Arona.

Jessica Kumai Scott jest współproducentką wykonawczą, Amy Winfrey producentką nadzorującą, Kandace Reuter i Rick Williams producentami, a Warner Bros. Animation pełni rolę studia produkcyjnego.

W nowym sezonie pojawi się więcej gościnnych gwiazd, takich jak Russell Peters, Melissa Fumero, Sarayu Blue, Jane Lynch, Wanda Sykes, Cherry Jones, Frank Welker, Nicole Byer, Gary Cole, Andia Winslow i Sara Ramirez.

Kiedy Crystal Cove ogarnia jeszcze bardziej przerażająca tajemnica, Velma (Mindy Kaling) musi znaleźć sposób, aby zrównoważyć swoją pracę detektywistyczną z wymogami nowo odkrytej popularności, zanim będzie za późno. Tymczasem jej wierni przyjaciele Daphne (Constance Wu), Norville (Sam Richardson) i Fred (Glenn Howerton) są bezsilni. Nie mogą pomóc z powodu własnych osobistych konfliktów i co gorsza… aresztu.

 

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x