Podobno Kang pojawić ma się w 2. sezonie „Moon Knighta”

Plotki głoszą, że jeden z wariantów antagonisty sagi multiwersum będzie miał jakąś rolę w kontynuacji serialu.

W 2022 roku na Disney+ otrzymaliśmy produkcję skupiającą się na Stevenie Grancie i Marcu Spectorze. Była to jedna postać z dwiema odmiennymi osobowościami o różnych imionach. Fani wysoko ocenili tę serię i wręcz domagają się kontynuacji. Studio Marvel raczej ma świadomość sukcesu tego projektu i zdecyduje się na ten krok.

Ayla Rubi w rozmowie z podcastem Cosmic Circle ujawniła, że jej współpracownik Alex Perez, który jest znawcą w branży, słyszał plotki o tym, że Kang będzie w jakiś sposób zaangażowany w drugi sezon Moon Knighta. Prawdopodobnie będzie to wariant Rama-Tut, którego mieliśmy okazję zobaczyć w scenie po napisach do Ant-Man i Osa: Kwantomania. W komiksach ta wersja złoczyńcy cofnęła się w czasie do starożytnego Egiptu, aby rządzić jego mieszkańcami.

W zeszłorocznym wywiadzie dla The Direct główny scenarzysta serialu Jeremy Slater wyznał, że w scenariuszu był fragment tekstu, mówiący właśnie o wspomnianym złoczyńcy. Ostatecznie nie zdecydowano się na jej wykorzystanie:

W scenariuszu była jedna linijka i nie wiem, czy przetrwała, nie pamiętam. Była kwestia, w której, jak sądzę, Steven opowiada jakąś egipską historię, którą zamknął w swoim umyśle, i wspomniał o Rama-Tut. Nie pamiętam, czy ta scena, czy ta kwestia, jest nadal w serialu, czy nie. To było tak małe, on wymieniał listę słynnych faraonów czy coś w tym stylu. To Nicka Pepina, jednego z naszych dyrektorów w Marvelu, to był jego pomysł, żeby wrzucić to jako zabawny easter-egg.

0
Would love your thoughts, please comment.x