Podsumowanie panelu Marvela D23 z 10 września 2022 roku

Studio podczas swojego wydarzenia przedstawiło sporo informacji o projektach 5. fazy MCU, ale nie zaprezentowało nowych filmów i seriali.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Na samym początku panelu Marvela, przedstawiono nowy zwiastun do wspomnianego filmu. Niestety nie opublikowano go oficjalnie w Internecie. Z relacji uczestników wydarzenia wiemy, że materiał pokazuje, jak inne kraje są sfrustrowane faktem, że Wakanda sprzedaje Vibranium na otwartym rynku. Na scenie znaleźli się reżyser Ryan Coogler oraz aktorzy Letita Wright, Tenoch Huerta, Winston Duke i Dominique Thorne.

Ironheart

Druga w kolejności była Ironheart. Pokazano krótką zapowiedź, która nie został publicznie udostępniona. Według Empire Magazine złoczyńca grany przez Anthony’ego Ramosa wygląda nikczemnie, Alden Ehrenheich zostaje uderzony pięścią przez Riri Williams, a Jim Rash występuje jako profesor w MIT.

Ant-Man i Osa: Quantumania

Ujawniono nowy materiał do wyżej wymienionej produkcji. Podczas relacji na żywo z Popverse wiemy o tym, w jaki sposób drużyna Scotta Langa trafiła do wymiaru kwantowego.

Widzimy Scotta Langa jedzącego lunch z Jimmym Woo. Widzimy, jak Cassie pokazuje swojemu ojcu maszynę, która wysyła sygnał do Wymiaru Kwantowego. Janet każe jej to wyłączyć, ale potem maszyna wsysa całą rodzinę do królestwa kwantowego . Widzimy Billa Murraya. Widzimy, jak Kang Zdobywca mówi Langowi: „Jesteś Mścicielem, czy ja cię wcześniej zabiłem?” Po chwili wszyscy się rozmywają.

Według DiscussingFilm Lang będzie musiał zrobić najazd na Kanga w Królestwie Kwantowym, w przeciwnym razie nie odzyska swojej córki Cassie.

Werewolf by Night

Oficjalnie opublikowano zapowiedź do hallowenowego programu Marvela. Będzie to mroczna produkcja, która ma klimat horroru. Data premiery została wyznaczona na 7 października. Poniżej można zobaczyć zwiastun:

Sekretna inwazja

W Internecie pojawił się pierwszy zwiastun do produkcji. Widzimy w nim Emilie Clark, Dona Cheadle’a, Martina Freemana, Bena Mendelsona i oczywiście Samuela L. Jacksona.

Armor Wars

Otrzymaliśmy informacje, że serial będzie wiązał się bezpośrednio z Sekretną Inwazją. Nie otrzymaliśmy daty premiery, ale wiemy, że seria liczyć będzie 6 odcinków, a studio zacznie nagrywanie zdjęć w przyszłym roku.

Loki sezon 2

Na panelu pokazano krótki materiał z drugiego sezonu serialu. Zgodnie z opisami Popverse Loki podróżuje w czasie mówiąc, że widział straszne i okropne rzeczy. Postać Hiddlestona widzi ścianę z dekoracjami Kanga, a w tle słychać słowa „wojna jest w drodze”. Według Matta Ramosa, bóg oszustw próbuje ostrzec wszystkich przed nadchodzącą wojną z Kangiem. Nagranie miało przerażającą atmosferę. Dodatkowo aktor Ke Guy Quan dołącza do obsady serialu.

ECHO

Oficjalnie poinformowano o zakończeniu zdjęć do serialu. Pokazano zwiastun, w którym widzimy Kingpina z przepaską na oku. Na materiale nie widać postaci Daredevila.

Daredevil: Born again

O tym serialu nie powiedziano zbyt dużo. Tłum zaczął krzyczeć z zachwytu, jak zobaczyli Charliego Coxa wchodzącego na scenę. Zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym roku, a do roli Kingpina wraca Vincent D’Onofrio. Pokazano także krótki klip z She-Hulk, w którym wraz z Daredevilem tworzą zespół i fajną relację.

Captain America: New World Order

Poinformowano, że Lider grany przez Tima Blake’a Nelsona powróci jako główny złoczyńca w filmie. Ostatni raz wystąpił w 2008 roku w Niesamowitym Hulk. Ujawniono również, że Danny Ramirez wróci jako Joaquin Torres i będzie nowym Falconem. Powróci także Carl Lumbly jako Isaiah Bradley oraz pojawi się nowa postać Sabry w wykonaniu Shiry Haas.

Thunderbolts

Ujawniono skład tej grupy super złoczyńców:

  • Valentina Allegra de Fontanie (Julia Louis-Dreyfus)
  • Duch (Hannah John-Kamen)
  • Red Guardian (David Harbour)
  • Jelena Belova (Florencja Pugh)
  • Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan)
  • Agent USA (Wyatt Russell)
  • Taskmaster (Olga Kurylenko)

The Marvels

Na sam koniec na scenę weszły trzy główne aktorki, które wystąpią w wyżej wymienionym filmie. Ujawniono pierwszy materiał z produkcji, który potwierdza, że Kamala zamieniła się miejscami z Carol Danvers. W filmie ponownie ma pojawić się Goose, czyli kot Kapitan Marvel, który w istocie jest groźnym zwierzęciem zwanym Flerkenem.

Mimo iż otrzymaliśmy bardzo wiele nowych i ciekawych informacji, fani są rozgoryczeni, że nie otrzymaliśmy żadnych wieści o Fantastycznej Czwórce czy trzeciej części Deadpoola. Być może w niedalekiej przyszłości padnie nowe światło na te kwestie.

0
Would love your thoughts, please comment.x