Polski film 365 dni bije rekordy za granicą!

Polski film, który jest adaptacją książki 365 dni bije rekordy i jest na szczycie listy najczęściej oglądanym filem za granicą na Netflix. 

Film opowiada historię Massima Torricellia, młodego i przystojnego szefa sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. 365 dni to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Film nie tylko jest najczęściej oglądanym polskim filmem za granicą, ale również i na TikToku, gdzie ludzie komentują film, wypowiadają się na temat aktorów lub można zobaczyć reakcję użytkowników aplikacji na scenę erotyczną na jachcie.

Wszystkie filmiki związane z filmem 365 dni można znaleźć pod hasztagiem #365days gdzie zyskał 218 mln wyświetleń. Poniżej możecie zobaczyć przykładowe filmiki.

@cloudmarsssthat’ll make a ? throb ? ##fyp ##foryou ##365days ##smallgestures ##WerkItFromHome♬ original sound – cloudmarsss
@ania.lysikA Ty chciałbyś być porwany w takie miejsce ? kto wie z jakiego to filmu? ##dlaciebie ##dc ##smieszne ##365days♬ original sound – adamrayokay
@laurenicolexo_Can I be Laura Biel ? ##365days ##365dni ##tiktokpoland ##massimo ##laurabiel ##fyp ##fypage♬ original sound – laurenfalch_
Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x