Daniel Radcliffe – fani chcą obsadzenia aktora w filmach Marvela i DC!

Fani Daniela Radcliffe’a chcieliby zobaczyć go w filmach komiksowych. Mają własne pomysły, co proponują?

Wygląda na to, że wielu fanów Marvela i DC pragnie zobaczyć, jak gwiazda Harry’ego Pottera, Daniel Radcliffe, dołącza do jednego ze światów filmowych opartych na komiksowych historiach. Po tym, jak podobny wątek na Twitterze zaowocował wieloma propozycjami obsadzenia Keanu Reevesa w MCU i ciekawymi sugestiami ról dla Any de Armas w świecie DC, Radcliffe doczekał się podobnego wątku i ponad stu odpowiedzi od fanów.

Temat obejmował również aktorów takich jak John Boyega, Dylan O’Brian czy Emilia Clarke, Radcliffe był jednak jednym z najpopularniejszych w wątku; łączono go zarówno z postaciami bohaterów, jak i złoczyńców.
Wielu fanów widziałoby Radcliffe’a jako członka X-Men – jedną z popularniejszych sugestii był Nightcrawler.
Niektórzy sugerowali, że John Constantine, postać oczekiwana w nadchodzącej serii Justice League Dark od J.J. Abramsa na HBO Max, byłby rolą w sam raz dla Daniela.

Daniel Radcliffe startuje do głównej roli w Moon Knight!

Najczęstsza odpowiedź fanów do Moon Knight. Serial ma pojawić się na Disney+, jednak sam Radcliffe zdementował pogłoski o swoim udziale w projekcie. Inną popularną propozycją był… Wolverine, postać, z którą przygodę zakończył już Hugh Jackman.

Do której postaci – Waszym zdaniem – Radcliffe pasowałby najbardziej?
I co sądzicie o takim pomyśle?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x