„Pose” powróci z trzecim finałowym sezonem.

Stworzony przez Ryana Murphy’ego, Brada Falchuka i Stevena Canalsa, serial Pose o społeczności LGBTQ w latach 80, powróci z finałowym sezonem 2 maja. Swoją premierę będzie miał na kanale FX.

Tą smutną wiadomością podzielił się współtwórca i producent serialu Steven Canals. W udzielanym wywiadzie powiedział, że było bardzo ciężko podjąć taką decyzję, ale praca nad tym serialem to była niesamowita podróż. Natomiast wszystkie historie, które chcieli opowiedzieć, zostały opowiedziane tak, jak zamierzali. Mimo że ta wiadomość zasmuci fanów serialu, to mogą oni liczyć na kolejny emocjonujący zakończenie serialu.

O czym ma być 3 finałowy sezon?

W finałowym sezonie przeniesiemy się do 1994 roku, który będzie bardzo trudny dla Biancii (MJ Rodrigeuz). Bohaterka będzie borykała się z byciem dobrą matką, a także z obecną partnerką dla swojego partnera i pracą w szpitalu. Z kolei na sali balowej Mistrz Ceremonii Pray Tall (Bill Porter), zmaga się z problemami zdrowotnymi. W międzyczasie nowy Dom może zagrażać Domowi Ewangelistów, którzy będą musieli walczyć o podtrzymanie swojej spuścizny.

Zapowiada się nam niesamowity sezon, który do samego końca zapewni nam ogrom niesamowitej emocji i cudownych historii.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x