Powrót „9-1-1: Teksas” opóźniony!

Wygląda na to, że na nowe odcinki jeszcze poczekamy, bo premiera sezonu 5. przeniosła się na rok 2024. W oczekiwaniu polecam obejrzeć resztę od początku.

TVLine potwierdził, że ​​piąty sezon serialu Fox został przesunięty na jesień 2024 roku. Oczekiwano, że produkcja powróci tej wiosny, wraz z wieloma innymi programami telewizji sieciowej, po rozwiązaniu podwójnych strajków hollywoodzkich scenarzystów i aktorów. Zamiast tego trzeba poczekać do przyszłej jesieni na 12-odcinkowy piąty sezon.

Fox i producenci 20th Television pierwotnie omawiali zamówienie na 18 epizodów. Jak podaje Deadline, miało to być 6 w środku sezonu i kolejne 12 na jesieni. Jednak wraz z zakończeniem strajku SAG-AFTRA dopiero w zeszłym tygodniu, plany uległy zmianie i podjęto decyzję o przełożeniu.

W 9-1-1: Teksas gra Rob Lowe w roli kapitana strażaka Owena Stranda, Ronen Rubinstein jako ratownik medyczny T.K. Strand, Sierra McClain jako operatorka 9-1-1 Grace Ryder. W obsadzie drugoplanowej znaleźli się Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Rafael L. Silva, Julian Works, Gina Torres, Brianna Baker oraz Kelsey i Skyler Yates.

W maju stacja Fox przedłużyła serial na piąty sezon, ze względu na wysoką oglądalność: 5,9 miliona widzów. Dobry wynik dał produkcji drugie miejsce w stacji, ustępując jedynie oryginalnemu 9-1-1, który przenosi się do ABC na sezon 7.

Ja się wkręciłam i już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. A wy, zamierzacie obejrzeć? 

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x