Home Seriale/Filmy Newsy Powrót serialu „Friends” bliżej niż myślimy!

Powrót serialu „Friends” bliżej niż myślimy!

0
24

Coraz częściej w Hollywood powstają wszelkiego rodzaju sequele, czyli kontynuacje jakieś produkcji przed lat i nie zapowiada się, żeby ktokolwiek na tym przestał. Ostatnio w USA pojawił się pomysł zrobienia kontynuacji jednego z najgłośniejszych sitcomu ostatnich lat, mowa tutaj o serialu Przyjaciele. 

Według The Hollywood Reporter w ostatnim czasie trwają rozmowy z główną obsadą oraz twórcami na temat realizacji specjalnego odcinka kultowego serialu „Friends”. Na chwilę obecną rozmowy trwają z przedstawicielami nowej platformy HBO MAX, która ma wystartować już w przyszłym roku. Miałoby to pomóc nowej platformie w mocnym starciu na rynku platform VOD.

Do rozmów jak na chwilę obecną zasiedli Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, jak i producenci serialu David Crane i Marta Kauffman.

Niby wszystko pięknie, lecz jak na chwilę obecną to są na razie tylko rozmowy wstępne, nic nie jest jeszcze potwierdzone. Problemem również jest też harmonogram gwiazd, ponieważ spora część obsady głównej jest również zajęta innymi projektami.

Na chwilę obecną Warner Bros. TV oraz HBO Max odmówiły komentarza. Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje.

Napiszcie w komentarzach, czy wy chcielibyście zobaczyć specjalny odcinek „Friends, czy raczej nie?

Źródło: The Hollywood Reporter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x