Seriale dla młodzieży, które musisz zobaczyć! | #1

Seriale dla młodzieży przeżywają teraz złotą erę. Jest ich coraz więcej i nie zapowiada się, aby na tym był koniec. Niestety nie każda produkcja jest udana i na niektóre można, stracić sporo czasu oglądając. Dziś zebrałam dla was kilka produkcji, które moim zdaniem warto obejrzeć i przy których na pewno będziecie się dobrze bawić!

Wampiry: Dziedzictwo (Polecamy najpierw obejrzeć TVD (The Vampire Diaries i potem The Originals i dopiero ten serial)

Siedemnastoletnia Hope trafia do The Salvatore School for the Young and Gifted – szkoły, do której uczęszczają uczniowie o nadprzyrodzonych zdolnościach. Bohaterka musi nauczyć się panowania nad swoimi mocami i odpowiedniego korzystania z nich. Serial dostępny na HBO GO. Aktualnie ma 2 sezony! 

Chilling Adventures of Sabrina

Ten bardzo nietypowy remake klasyka z lat 90. stał się absolutnym hitem. Główna bohaterka, która jest w połowie człowiekiem, w połowie czarownicą, musi łączyć życie zwykłej nastolatki z nauką o okultyzmie. W 2019 roku ukażą się drugi i trzeci sezon serialu, a czwarty jest już zapowiedziany na 2020. Serial jest dostępny na platformie Netflix i posiada aktualnie 2 sezony a 3 i 4 w produkcji!

Riverdale

Fabuła serialu skupia się na losach bohaterów z serii Archie Comics: Archiego, Betty, Jugheada i Veroniki oraz pozostałych mieszkańcach Riverdale. Pierwszy sezon skupia się na zagadce tajemniczego morderstwa, które raz na zawsze zmienia życie bohaterów. Serial ma aktualnie 4 sezony i jest dostępny na platformie Netflix!

Mam nadzieję, że spodobały wam się moje propozycje, które polecam każdemu. Jestem przekonana, że nie będziecie się nudzić! Spodziewajcie się wkrótce kolejnej części! Dajcie znać, które z wyżej wymienionych seriali planujecie obejrzeć lub oglądaliście?

Autorka: Magda Ł.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x