Powstaje nowa osłona „Pretty Little Liars”

Oficjalnie HBO Max potwierdziło, że powstanie nowa wersja Słodkich Kłamstewek, która ma być czymś nowym i wystąpi nowe pokolenie kłamczuch.

Za produkcję Pretty Little Liars: Original Sin będą odpowiedzialny twórcy Riverdale, Chilling Adventures of Sabrina — Roberto Aguirre-Sacasa i Lindsay Calhoon Bring. Zdradzili również, że nie planują robić rebootu Słodkich Kłamstewek, które doczekały się siedmiu sezonów oraz jednego spin-offu, który został skasowany po pierwszym sezonie.

Akcja serialu będzie się toczyć w Milwood, a nie w Rosewood. Dwadzieścia lat temu miała tam miejsce seria dziwnych i tragicznych zdarzeń, które dotąd prześladują mieszkańców miasta. Podobnie jak w pierwowzorze, grupa nastoletnich dziewczyn będzie dręczona, prześladowana przez anonimowego napastnika. Mają one zapłacić za własne grzechy i rodziców, którzy popełnili je dwie dekady temu.

Jak myślicie, serial osiągnie popularność na miarę Pretty Little Liars?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x