„Pamiętnik księżniczki 3” co wiemy na temat filmu?

Pamiętnik księżniczki doczeka się trzeciej części! Twórcy i obsada wypowiedzieli się na ten temat. Co wiemy?

Pamiętnik księżniczki to seria filmów, która powstała na podstawie książek autorstwa amerykańskiej pisarki Meg Cabot.

Jest to historia Mii Thermopolis, typowej uczennicy nowojorskiego liceum. Jak każda  dziewczyna w jej wieku ma te same zmartwienia: mało atrakcyjny wygląd i totalny brak biustu oraz fatalne oceny z algebry. Pewnego dnia jej świat staje na głowie. Ojciec Mii oświadcza, ze jest księciem Genowii, maleńkiego europejskiego państwa. A ponieważ nie będzie miał już innego potomka, jedyną dziedziczką genowiańskiego tronu jest jego nieślubna córka. Tak zaczyna się jej przygoda z dworskimi obyczajami, a jedną z kluczowych ról odgrywa ról babka dziewczyny.

Po dwunastu latach od premiery drugiej części zaczęto mówić o trzeciej.  O planach na kontynuację serii wypowiedział sam Gary Marshall, czyli reżyser obu części. Natomiast w sierpniu o zrealizowaniu kolejnej części wypowiedział się również Hector Elizondo. Z równie dużym entuzjazmem na temat kolejnej części mówił, także Chris Pine, czyli filmowy Nicholas Devereaux. Podczas Q&A z fanami, Pine zapytany, czy nie modli się każdego wieczoru o Pamiętnik księżniczki 3, odpowiedział: – Czytaliście mój pamiętnik?!

Scenariusz trzeciej części już jest. Ja tego chcę, Julie tego chce. Debra Martin Chase, nasza producentka, też tego chce. Wszyscy naprawdę chcemy, żeby to się udało. Po prostu nie chcemy się za to zabierać, dopóki wszystko nie będzie idealne, ponieważ kochamy to tak samo jak wy. To dla nas tak samo ważne. Nic chcemy niczego ujawniać, zanim nie będzie gotowe, ale pracujemy nad tym – mówiła Anne Hathaway w programie Watch What Happens Live with Andy Cohen.

Również Mandy Moore, wcielająca się w postać Lany, wyznała, że chętnie wróciłaby do granej przez siebie bohaterki.

Chciałabym zobaczyć, jak potoczyło się jej życie i czy nabrała nieco pokory – wyznała aktorka w wywiadzie dla magazynu People.

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x