Powstanie aktorska wersja kultowego anime „Kimi no na wa”

Japoński film animowany Kimi no na wa doczeka się aktorskiej wersji. Za nową odsłonę odpowiedzialna jest wytwórnia Paramount przy współpracy ze studiem Bad Robot należącym do J.J. Abramsa.

Pierwotną wersje napisał Eric Heisserer. Przepisaniem jego tekstu zajmie się Lee Isaac Chung, który zajmie się również  reżyserią projektu.

Oryginalna animacja jest jednym z największych hitów japońskiego przemysłu filmowego ostatnich lat. Film zebrał na całym świecie ponad 357 mln dolarów, z których przeszło 230 mln przypadło dla Japonii.

Produkcja opowiada o nastolatce o imieniu Mitsuha, która mieszka w wiosce pośród gór w prefekturze Gifu i jest znudzona własnym życiem. Dziewczyna wolałaby mieszkać w Tokio. Z czasem jej marzenie zaczyna się realizować i nastolatka zamienia się ciałami z licealistą z Tokio.

Ktoś z Was ogląda anime?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x