Powstanie spin-off serialu „Stranger Things”

Już niedługo na platformie Netflix pojawi się ostatni sezon kultowego serialu Stranger Things. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Platforma pracuje nad spin-offem z tego uniwersum! 

Twórcy podają, że nowa produkcja ma mieć formę serialu animowanego. W pracę nad nim zostali zaangażowani: Eric Robles, Flying Bark Productions, bracia Duffer, Shawn Levy i Dan Cohen. Możemy zatem oczekiwać, że wszystkie upiorne i charakterystyczne elementy oryginalnego serialu Stranger Things będą przeniesione do animowanej produkcji.

Jeśli doniesienia są prawdziwe, to kolejny spin-off Stranger Things jest obecnie w trakcie produkcji. Prace nad nim trwają już od kilku lat, ale dopiero niedawno oficjalnie potwierdzono, że stanie się on częścią marki. W spin-offie pojawią się także nowe postacie z własnymi historiami. Niestety nie wiadomo jeszcze, czy będą one powiązane z główną serią, ale ujawnienie tego jest jedynie kwestią czasu.

 

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x