Producentka ,,Outlandera” unika odpowiedzi na temat przyszłości serialu Starz.

Źródło: https://i.ytimg.com/vi/_CMiTK9dpKY/maxresdefault.jpg

Przyszłość Outlander poza siódmym sezonem jest nadal pod znakiem zapytania, po tym jak producentka Starz, Kathryn Busby, udzieliła informacji na temat świeżo ogłoszonego prequela serialu.

Stacja Starz w zeszłym miesiącu potwierdziła, że historia rodziców Jamiego zostanie zgłębiona w pierwszej serii spin-off serialu, Blood of my Blood.

  • WSZYSTKIE RECENZJE KSIĄŻEK OBCEJ TUTAJ KLIK!

Niektórzy fani obawiali się, że nadchodzący prequel Outlandera mógłby zająć miejsce potencjalnego ósmego sezonu historycznego dramatu Starz. Teraz przedstawicielka stacji, Kathryn Busby, odniosła się do tych spekulacji, podkreślając, że prequel nie będzie kolidował z przygodami Jamiego (granego przez Sama Heughana) i Claire Fraser (Caitriona Balfe).

Outlander jest dla nas tak bardzo ważnym serialem, że chcielibyśmy mieć tyle Outlandera, ile tylko się da. Prequel absolutnie nie wpłynie na zaangażowanie Starz w oryginalny serial.

Źródła: https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/outlander-temporada-7-1652016262.jpg?crop=1.00xw:0.750xh;0,0.0123xh&resize=1200:*

Sam, Caitriona i reszta obsady przebywają obecnie w Szkocji, kręcąc siódmy sezon Outlandera. Ponieważ bestsellerowa seria powieści Diany Gabaldon będzie składała się po ukończeniu z dziesięciu książek, idealnie byłoby, gdyby adaptacja na małym ekranie doczekała się co najmniej dziesięciu sezonów.

Niestety, fani będą musieli poczekać do rozpoczęcia siódmego sezonu, zanim Starz da oficjalną zgodę na adaptację ósmej książki pod tytułem Spisane własną krwią. Ponadto Kathryn unikała komentarzy na temat jakichkolwiek negocjacji dotyczących kontraktów dla głównej obsady.

Pięć powodów, dla których warto zacząć czytać „Obcą”

Jednak nadal pozostaje pozytywna co do potencjału kilku spin-offów Outlandera, kiedy odwołała się do sukcesu franczyzy Power:

To, co udowodniliśmy z franczyzą „Power”, to fakt, że możemy mieć różne tory opowiadania historii wokół tej samej bazy. Wierzymy, że możemy to zrobić również z Outlanderem. Wcale nie muszą się one wzajemnie wykluczać.

Jeśli ostatni sukces Power’s Ghost, Raising Kanan i Force jest jakąkolwiek wskazówką, uniwersum Outlandera może się jeszcze bardziej powiększyć w ciągu najbliższych lat. To może oznaczać, że przyszłe spin-offy mogą zająć miejsce głównej serii. O ile główne gwiazdy Sam i Caitriona zdecydują się odejść do nowych projektów.

Kathryn potwierdziła również, że autorka Outlandera, Diana, będzie zaangażowana w nadchodzący prequel, mimo że nie została jeszcze poproszona o konsultację:

Wciąż dopracowujemy szczegóły, ale Diana Gabaldon na pewno będzie zaangażowana.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x