Produkcja piątego sezonu „Virgin River” rozpoczęta! Kiedy premiera?

Gwiazda serialu, Ben Hollingsworth, opublikował na Instagramie kilka zdjęć z podpisem „Dzień 1 w sezonie 5. Zaczynamy! #VirginRiver #Netflix ”. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Program jest istnym hitem Netflixa, wprowadzającym widzów w realia trudnych relacji pomiędzy Mel (Alexandra Breckenridge) i Jackiem (Martin Henderson) w tytułowym miasteczku Virgin River.

W nadchodzącym sezonie doświadczymy wielu dramatów. Nowy showrunner, Patrick Sean Smith, zdradził co nieco na temat kierunku, w którym zmierza seria.

Wiele się dzieje i zajęło mi trochę czasu, zanim zorientowałem się, przez co [bohaterowie] przeszli, dokąd zmierzają i dokąd chciałbym, żeby poszli” – powiedział TVLine w lipcu. „Chciałem, żeby było tak płynne, jak to tylko możliwe.

Powiedział też, że pomiędzy sezonem 4 a 5 nie ma żadnej przerwy, następują po sobie, jeden po drugim. Jednak sezon 4 zostawił nas z kilkoma pytaniami bez odpowiedzi. Czy Mel i Jack będą małżeństwem? Czy będą szczęśliwi? Co się stanie z Bradym? Miejmy nadzieję, że otrzymamy te odpowiedzi w nadchodzącej, piątej odsłonie serii.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x