Produkcja „Snowpiercer’a” wstrzymana! Przyczyną ekstremalne upały

Nagrywanie czwartego i ostatniego sezonu tego popularnego postapokaliptycznego dramatu zostało zawieszone ze względu na zbyt wysokie temperatury. Kiedy wznowienie?

Z powodu ekstremalnie wysokich temperatur w czwartek, 25 lipca, wstrzymano prace na planie. Jeden z członków załogi zdradził dziennikarzowi Deadline, że do okolicznych szpitali z powodu przegrzania trafiło aż 14 osób, zarówno z obsady, jak i członków ekipy filmowej. Jako że fabuła rozgrywa się w nowej epoce lodowcowej, aktorzy muszą nosić grube, zimowe ubrania, co na pewno też przyczyniło się do złego samopoczucia osób na planie.

„Z powodu dużej ostrożności produkcja Snowpiercera została zawinięta wcześnie wczoraj i została zawieszona na dziś z powodu ekstremalnego upału na miejscu” – powiedział rzecznik Tomorrow Studios, które produkuje postapokaliptyczny dramat dla TNT. „Zdrowie i dobre samopoczucie obsady i ekipy telewizyjnej pozostaje najwyższym priorytetem”.

Na planie udostępniono wszystkim do użytku namioty chłodzące, oraz możliwość konsultacji z personelem medycznym, znajdującym się na miejscu.

Produkcja Snowpiercer’a ma zakończyć się w tym tygodniu. Jego producenci wykonawczy to: showrunner Paul Zbyszewski, Christoph Schrewe, Marty Adelstein i Becky Clements z Tomorrow Studios, Matthew O’Connor, Ben Rosenblatt i Scott Derrickson. Należą do nich także producenci oryginalnego filmu, czyli Bong, zdobywca Oskara, a także Miky Lee, Jinnie Choi, Park Chan -wook, Lee Tae-hun i Dooho Choi.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x