„Przypieczętowany los” i „Słodycz kłamstwa” i nie tylko od marca na NOVELAS+

https://www.youtube.com/@KaderiminYazildigiGun

Już w marcu na NOVLELAS+ od pierwszego odcinka będą emitowane takie seriale jak: Przypieczętowany los i Słodycz kłamstwa.

Co wiemy o tych produkcjach?

Przypieczętowany los (Kaderimin Yazıldığı Gün)

Defne i Kahraman są zamożnym małżeństwem, które nie ma dzieci. Ze względu na stale naciskającą na nich rodzinę, para szuka alternatywnego sposobu na posiadanie potomstwa. Postanawiają zatrudnić surogatkę. Ich wybór pada na Elif, która pochodzi z rodzinnego miasta Kahramana, Antakyi.

Młoda kobieta ukrywa przed nimi, że została zmuszona przez swojego ojca do poślubienia mężczyzny w zamian za pieniądze. Pewnego dnia matka Elif, próbując bronić córkę, przypadkowo zabiła jej męża, za co odbywa teraz karę w więzieniu.

W obsadzie znaleźli się: Özcan Deniz, Hatice Sendil, Begüm Kütük, Gürbey İleri.

Premiera pierwszego odcinka Przypieczętowany los już 1 marca 2024 roku o 20 na NOVELAS+. Serial zamknie się w 148 epizodach.

Słodycz kłamstwa (Benim Tatlı Yalanım)

Nejat jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i dyrektorem generalnym firmy projektującej okulary. Samotnie wychowuje córkę Kayrę po tym, jak przed laty porzuciła go żona. Aby nie martwić dziewczynki, mówi, że jej mama pracuje w Afryce.

Mężczyzna podrabia rzekomo wysłane przez nią do córki listy. Gdy ta zaczyna dorastać, kłamstwa stają się dla jej ojca nie do zniesienia. Przyparty do muru Nejat niespodziewanie poznaje Sunę, która wkrótce odmienia życie jego i Kayry.

W obsadzie znaleźli się: Furkan Palali, Asli Bekiroglu, Cem Zeynel Kılıç, Aslı İnandık, Ahmet Saraçoğlu, Goncagül Sunar, Gonca Sarıyıldız.

Premiera pierwszego odcinka Słodycz kłamstwa już 1 marca 2024 roku o 21 na NOVELAS+. Serial zamknie się w 95 epizodach.

Dumna miłość (Aşk ve Gurur)

Zeynep staje przed miłosnym dylematem pomiędzy dwoma mężczyznami. Murat od dziecka kocha się w Zeynep, a z kolei Kenan, jest spadkobiercą jednej z najbardziej zakorzenionych i najbogatszych rodzin Stambułu. Murat prosi ją o rękę, a zaraz po tej propozycji Zeynep spotyka się z Kenanem i staje na rozwidleniu dróg.

Po jednej stronie jest młody mężczyzna, który kocha ją całym swoim sercem, ale ona nic do niego nie czuje, a po drugiej stronie jest Kenan, którego stara się trzymać na dystans, ale nie może oprzeć się jego atrakcyjności. Zeynep próbuje dokonać wyboru między otwartym morzem a bezpieczną przystanią i zaczyna wątpić w miłość. W międzyczasie niechęć między Kenanem i Muratem zaczyna wzrastać, a Zeynep znajduje się pośrodku tego wszystkiego.

W obsadzie znaleźli się: Damla Sönmez, Mert Firat, Tülin Özen, Lila Gürmen, Ayris Alptekin.

Premiera pierwszego odcinka Dumna miłość już 3 marca 2024 roku o 20 na NOVELAS+. Serial zamknie się w 16 epizodach.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x