„Krytyk filmowy” Quentina Tarantino może być jego ostatnim filmem!

ROME, ITALY - OCTOBER 19: Quentin Tarantino attends the close encounter red carpet during the 16th Rome Film Fest 2021 on October 19, 2021 in Rome, Italy. (Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images for RFF)

Krytyk Filmowy może być ostatnim filmem w reżyserskiej karierze Quentina Tarantino. Prawdopodobnie wszystko już jest zaplanowane. Więcej szczegółów poniżej!

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale według nieoficjalnych źródeł mówi się, że główną rolę zagra kobieta, a akcja filmu zostanie osadzona w Los Angeles lat 70.

Przejście na emeryturę nie oznacza jednak, że Tarantino zamierza odpocząć. Po zakończeniu kariery reżysera zastanawiał się nad pisaniem. W ramach umowy z Cinema Speculation napisał z Harper Collins dwie książki. Rozważa również zostanie dramaturgiem i przejście do teatru.

Data premiery 10. filmu w karierze reżysera nie jest jeszcze dokładnie znana, choć spekuluje się, że miałaby odbyć się tej jesieni.

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x