Reboot filmu ,,Szkoła uwodzenia” jako serial?

szkoła uwodzenia

Już oficjalnie wiemy, że kochana przez sporą część społeczeństwa teen drama – Szkoła uwodzenia powróci w nowej, serialowej odsłonie!

Reboot filmu Szkoła uwodzenia będzie dostępny na platformie Amazon.

Jak donosi portal TVLine, Amazon złożył zamówienie na ośmioodcinkowy serial, będący długo wyczekiwaną adaptacją kultowej Szkoły Uwodzenia z 1999 roku. Zdjęcia powinny się rozpocząć na początku czerwca, w Toronto.

Projekt był rozwijany w Freevee, bezpłatnej usłudze przesyłania strumieniowego Amazon. Jednak eksperci uważają, że istnieje możliwość przeniesienia serialu na siostrzaną platformę streamingową Prime Video.

Przedstawiciele zarówno Freevee, jak i Prime Video odmówili komentarza.

Akcja serialu ma miejsce w Waszyngtonie i skupia się na dwójce przyrodniego rodzeństwa. Są zdeterminowani, by utrzymać swoją pozycję na szczycie hierarchii społecznej w elitarnej uczelni. Gdy brutalny incydent zagraża całemu systemowi Panhelleńskiemu, rodzeństwo podejmuje drastyczne kroki, aby zachować swoją władzę i reputację. Nawet jeśli jest to uwodzenie córki wiceprezydenta USA.

Filmowa adaptacja powstała na podstawie XVIII-wiecznej książki Dangerous Liaisons, której autorem jest Pierre Choderlos de Laclos.

W 2016 roku NBC zleciło kontynuację. Serialu miał rozgrywać się 16 lat po wydarzeniach z filmu. Ostatecznie nie otrzymano zamówienia seryjnego.

Wyjdzie z tego kolejny sukces, czy może spektakularna porażka? W każdym razie zapewne wielu milenialsów, z sentymentem będzie oczekiwać premiery, której data na chwilę obecną jeszcze nie znamy.

0
Would love your thoughts, please comment.x