Revolution Beauty wprowadza kolekcję kosmetyków „Friends”!

Jeśli jesteś fanką lub fanem piękna lat 90-tych, to zapewne dobrze znasz serial Friends. My z pewnością mamy na jego punkcie obsesję.

Od ciemnej szminki Rachel Green po dymny cień do powiek Moniki Geller, serial nadal inspiruje wiele trendów w dziedzinie urody.

Teraz fani mogą z łatwością odtworzyć swój ulubiony makijaż z Friends, dzięki nowej kolekcji kosmetyków marki Revolution i to w przystępnej cenie!

Oferta marki Friends obejmuje trzy palety cieni do powiek, trzy szminki oraz jedną pełnowymiarową paletę. Ta kolekcja to hołd złożony postaciom z popularnego sitcomu z lat 90.

Mniejsze palety są inspirowane wiodącymi bohaterkami serialu, z odcieniami cieni do powiek nazwanymi na cześć niektórych z ich słynnych scen.

Paleta Phoebe zawiera odcień Smelly Cat, Moniki — Thankgiving, a Rachel — On a break. Właśnie tego potrzebujemy w tych trudnych czasach, by choć trochę nas rozweselić!

Każda z mniejszych palet zawiera mieszankę odcieni matowych i brokatowych — idealną na nadchodzący sezon imprezowy.

Wewnątrz pełnowymiarowej palety znajduje się 27 różnych odcieni, które zostały nazwane na cześć najpopularniejszych postaci z amerykańskiego sitcomu.

Jednak to nie wszystko. W kolekcji znajdują się również pomadki do ust inspirowane stylem Rachel, Moniki i Phoebe.

Kolekcja Revolution Beauty Friends jest imponująco przystępna cenowo, więc proponujemy działać szybko! Asortyment bez wątpienia będzie rozchwytywany przez zagorzałych fanów Friends.

0
Would love your thoughts, please comment.x