Reżyserzy „Hawkeye” ujawniają źródło super mocy Echo

Pewnie zastanawialiście się, jak dziewczyna z niepełnosprawnością może być zdolna do walki wręcz i być szefem mafii dresiarzy. Reżyserzy postanowili nas oświecić.

Bert i Bertie ujawnili, w jaki sposób Echo wykorzystuje swoją niepełnosprawność, jako paliwo dla swoich supermocy i jak jej doświadczenia życiowe pomogły dopracować swoje rzemiosło.

„To jej supermoc” reżyserowie Hawkeye powiedzieli dla TVline. Niepełnosprawność Echo jest wykorzystywana właśnie w ten sposób.

Wszystko, czego nauczyła się w życiu, pochodzi z tego, co postrzegamy jako niepełnosprawność, ale to jest powód, dla którego kopie tyłki.

Echo jest głucha tylko w komiksach, podczas gdy Alaqua Cox ma również protezę nogi. Duet reżyserski postanowił włączyć to do postaci Mayi Lopez, czyniąc ją jeszcze bardziej imponującym wrogiem.

To było jak: Och to można faktycznie dodać do nadludzkiej natury Mayi.

Echo jest bohaterką, tak jak Alaque, a to, co aktorka przeszła w swoim życiu, jest w pewnym stopniu odzwierciedlone w historii dziewczyny.

Kiedy Kate Bishop pojawia się w kostiumie Ronina, Echo widzi w tym okazję do zemsty.

„Wszystko stało się zemstą za śmierć jej ojca” – powiedział duet. – „Spędziła swoje życie kierowana tą chwilą, kiedy go traci”.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x