Ruszyły zdjęcia do czwartej części Kapitana Ameryki!

Zaufane źródła podają, że właśnie rozpoczęły się zdjęcia do czwartej odsłony przygód o Kapitanie Ameryce z Anthonym Mackie w roli głównej.

Nieposiadający jeszcze oficjalnego polskiego tytułu Captain America: New World Order będzie czwartą częścią przygód o Kapitanie Ameryce. W główną postać wcieli się Anthony Mackie, czyli filmowy Sam Wilson, który odziedziczył miano Kapitana po tym, jak Steve Rogers zrezygnował z tego urzędu.

Przez dłuższy czas nie było żadnych wieści o miejscu, w którym znajduje się projekt, jednak wygląda na to, że prace ruszyły pełną parą. Sprawdzone zagraniczne źródła podają bowiem, że właśnie ruszyły zdjęcia do filmu!

Na obecną chwilę szczegóły fabuły nie zostały ujawnione, jednak biorąc pod uwagę powrót licznych, znanych bohaterów, można śmiało zakładać, że film będzie kontynuacją wydarzeń mających miejsce w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Projekt skupiał się na postaci Sama i presji, jaką odczuwał w związku z przyjęciem nowej roli. Bardzo pomocny okazał się Bucky (w tej roli Sebastian Stan), który wspomógł przyjaciela na jego drodze. Według podanych informacji, Sebastian Stan również powróci w czwartej odsłonie.

Captain America: New World Order trafi do kin najprawdopodobniej w maju 2024 roku.

Na codzień opiekunka ekspozycji w MAiE. W wolnej chwili czyta książki, ogląda filmy, gra na playstation, pije kawę. Fanka Marvela, Gwiezdnych Wojen i twenty øne piløts |-/
0
Would love your thoughts, please comment.x