Ryan Murphy chce jeszcze raz nakręcić serial Glee!

Minęło już 11 lat, odkąd Glee po raz pierwszy pojawiło się na naszych ekranach. Ryan Murphy zastanawia się nad nową wersją Glee.

Murphy, który jest showrunnerem American Horror Stroy, napisał w 22 maja na Instgramie, że rozważa ponownie nakręcenie nowego pilota Glee

Okazuje się, że ma już określoną wizję tego, co zmienić i co wprowadzić do serialu. Dokładniej to wprowadzenie dwójki bohaterów Ben Platt i Lea Michele, którzy są wrogami i walczą o Klub Glee.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Imagine it’s 2009, and I lived in a world where I knew Lea Michele, Ben Platt and Beanie Feldstein (Ben and Beanie, I believe, were in high school then…and I think they dressed up as Glee characters once for Halloween?) If I had access to that talent, here’s the new pilot: Lea and Ben are frenemies who fight for the heart and soul of Glee Club. Ben is also on the football team, and pretty much sleeps with the entire school and is the heartthrob of McKinley. Beanie is their mutual best friend, and torn. Suddenly, Beanie joins forces with Sue Sylvester, joins Glee Club and becomes the main soloist and the ruthless star of the club. Lea and Ben have to then join forces to dethrone her. I WANT TO SHOOT THIS DO OVER PILOT. Maybe I will?

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy) Maj 21, 2020 o 10:58 PDT

Ben byłby w drużynie futbolowej, sercem i duszą szkoły McKinley, ale również każda go pragnie. Niespodziewanie Beanie Feldstein łączy siły z Sue Sylvester, dołącza do Klubu Glee, w którym staje się główną solistką i bezwzględną gwiazdą. Lea i Ben łączą siły, aby ją zdetronizować.

Co powiecie na taką nową wersję Glee? Chciałybyście powrót serialu?

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x