Sequel serialu „Czarodzieje z Waverly Place” w Disney+!

Selena Gomez i David Henrie powracają w iście magicznym stylu! Znowu zamieszkają na Waverly Place i nieźle namieszają. Nowa produkcja z ich udziałem będzie emitowana na Disney Channel oraz na platformie Disney+.

Dwa miesiące po złożeniu zamówienia na pilotażowy serial Czarodziei z Waverly Place, Ayo Davis z Disney Branded Television zamówiła kontynuacje serii.

Produkcja serialu rozpocznie się w przyszłym miesiącu w Los Angeles, a Selena Gomez i David Henrie ponownie wcielą się w role Alex i Justina Russo. Oboje będą także producentami wykonawczymi produkcji.

Henrie poprowadzi stałą obsadę bohaterów serialu wraz z Maxem Matenko (Platoniczna przyjaźń), który gra najmłodszego syna Justina, Milo.

Dołączą do nich:

  • Janice LeAnn Brown (Obóz Kikiwaka) – zagra potężną czarodziejkę Billie
  • Alkaio Thiele (Spidey i super-kumple) – w roli najstarszego syna Justina, Romana
  • Mimi Gianopulos (Rutherford Falls) – żona Justina, Giada

Selena Gomez wystąpi tylko gościnnie przy premierze serialu.

Jed Elinoff i Scott Thomas napisali scenariusz do odcinka pilotażowego. Za reżyserię odpowiadał Andy Fickman, który zajmie się tez kolejnymi odcinkami.

Czarodzieje z Waverly Place będą opowiadać dalsze losy Justina, który postanawia poświęcić się rodzinie jako śmiertelnik. Jednak los ma dla niego inne plany, bo kiedy Alex przyprowadza młodą czarodziejkę Billy prosząc go o pomoc, ten stanie się jej nauczycielem. Z czego może wyniknąć ciekawa przygoda.

Czarodzieje z Waverly Place zapoczątkowali karierę Gomez i znaleźli się na liście hitów Disney Channel wraz z takimi produkcjami jak Hannah Montana czy Lizzie McGuire.

Disney Branded Television, który zajmie się produkcją, w ostatnim czasie przeżywa niezły rozkwit, a to dzięki serialowi Percy Jackson i bogowie olimpijscy czy Gęsia skórka. Być może i Czarodzieje z Waverly Place przyniosą im wielki sukces? To się jeszcze okaże, choć bądźmy dobrej myśli.

Davis, prezes Disney Branded Television, ostatnio wypowiedział się w tej kwestii:

Czarodzieje z Waverly Place podbili serca czarującymi przygodami i salwą śmiechu, tworząc niezapomniane wspomnienia dla dzieci i rodzin na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aby wrócić do magicznego świata Czarodziei i zaprosić zarówno długoletnich fanów, jak i nowe pokolenie, aby doświadczyli czaru wraz z Seleną, Davidem oraz naszą niesamowitą obsadą i ekipą.

Wizards of Waverly Place captivated hearts with its spellbinding adventures and big laughs, creating unforgettable memories for kids and families everywhere. We can’t wait to step back into the magical world of Wizards, inviting both longtime fans and a new generation to experience the enchantment alongside Selena, David and our incredible cast and crew.

My jesteśmy ciekawi co z tego wyniknie, a wy?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x