Neve Campbell oficjalnie powraca w filmie „Krzyk VII”

To już oficjalne! Neve Campbell potwierdziła plotki krążące jakiś czas po sieci i zapowiedziała, że wraca w nowej odsłonie filmu Krzyk.

Aktorka ponownie wcieli się w rolę Sidney Prescott. Co jest nie małą niespodzianką biorąc pod uwagę fakt, że zrezygnowała z udziału w poprzedniej części ze względu na spór związany z wynagrodzeniem.

Campbell ogłosiła nowinę na swoim Instagramie mówiąc:

Sidney Prescott powraca!!!!

Sidney Prescott is coming back!!!!

Granie Sidney w filmach Krzyk zawsze było świetną zabawą i zaszczytem. Moje uznanie dla tych filmów i tego, co dla mnie znaczyły, nigdy nie osłabło. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mogę powiedzieć, że poproszono mnie, w najbardziej pełen szacunku sposób, o przywrócenie Sidney na ekran i nie mogłam być bardziej zachwycona.

It’s always been such a blast and an honor to get to play Sidney in the Scream movies. My appreciation for these films and for what they have meant to me, has never waned. I’m very happy and proud to say I’ve been asked, in the most respectful way, to bring Sidney back to the screen and I couldn’t be more thrilled.

Powrót aktorki nastąpił po tym, jak producenci zwolnili Melisse Barrere za antysemickie komentarze w mediach społecznościowych. Z filmem pożegnała się także niekwestionowana królowa horrorów Jenna Ortega, ale to ze względu na konflikty w harmonogramie.

Krzyk zyskał też nowego reżysera. Po tym, jak Christopher Landon zrezygnował, jego miejsce zajmie twórca i scenarzysta produkcji Kevin Williamson, co również obwieścił na swoim Instagramie.

Minęło prawie 30 lat, odkąd mój pierwszy scenariusz, Krzyk, wyreżyserował legendarny Wes Craven.

It’s been nearly 30 years since my very first script, Scream, was directed by the legendary Wes Craven.

Nigdy bym nie przewidział, czym to się stanie. Albo że będę reżyserował siódmą część serii. Ogarnia mnie wdzięczność i podekscytowanie i nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę w tę podróż z Neve i całą rodziną Krzyk, gdy przywrócimy Sidney Prescott w kolejnym rozdziale serii Krzyk. Dziękuję wszystkim fanom Krzyku. Jesteście darem, który ciągle daje.

Obowiązki scenarzysty przejmie Guy Busick, który napisał scenariusz do piątego i szóstego filmu Krzyk.

Jesteśmy ciekawi co wyniknie z takiego składu ekipy filmowej. A wy? Zamierzacie obejrzeć?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x