Serial „Gaddar” z Ulusoy’em w roli głównej brzmi ambitnie

fot: Fox TV

Trwa odliczanie do nowego tureckiego serialu stacji FOX, Gaddar. Za produkcję odpowiadać będzie Ay Yapim.

Produkcja już swoim pierwszym materiałem promocyjnym i plakatem wywołała ogromne zainteresowanie! Kolejny zwiastun tylko je wzmocnił.

W najnowszym zwiastunie Gaddar ponownie zwraca się uwagę na wielką miłość Daghana (Çağatay Ulusoy) i Aydan (Sümeyye Aydoğan). Bohaterowie są szczęśliwi i zakochani, ale ich radość nie potrwa długo. Po powrocie do domu Daghan zostanie postawiony w obliczu trudnych wyborów, które zmienią jego życie na zawsze.

Zmiana na zawsze…

W zwiastunie widzimy, jak Daghan zamienia się w Gaddara, mrocznego i bezwzględnego mężczyznę. Jego przemianę symbolizuje ciemna strona jego duszy, która zaczyna się budzić.

Oprócz Çağatay’a Ulusoy’a, Sümeyye Aydoğan i Onura Saylaka w serialu Gaddar wystąpią także: Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Aytek Şayan, Musab Ekici i Uğur Yıldıran.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x