Serial „GLOW” skasowany z powodu koronawirusa

Serial GLOW padł ofiarą kryzysu, który spowodowała pandemia koronawirusa, z tego powodu nie powstanie już więcej sezonów.

Serial opowiadał historię zdesperowanej Ruth. Początkująca aktorka udaje się na casting do miejskiej siłowni. Szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest to zwyczajne przesłuchanie.

Twórcy cofnęli swoją decyzję, którą podjął 2019 roku, gdzie przedłużył serial o czwarty sezon, który miał być ostatnim. Nie jest to pierwsza decyzja streamera, który wcześniej z powodu COVID-19 skasował The Society.

Netflix postanowił nie kończyć kręcenia ostatniego sezonu GLOW. (…) Na świecie dzieje się wiele cholernych rzeczy, które są znacznie ważniejsze niż to. Ale nadal jest do bani, że nie możemy znowu zobaczyć tych 15 kobiet we wspólnym kadrze. – Zdradzili twórcy serialu Liz Flahive i Carly Mensch

Oznacza to, że historia serialu GLOW zakończyła się na trzecim sezonie. Jednak dalej będzie go można oglądać na platformie Netflix.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x