Serial o Lizzie McGuire wstrzymany!

Od czasu kiedy Disney+ ogłosił, że trwają prace nad kontynuacją serialu „Lizzie McGuire” to o nie mało spadłem z krzesła. Ten serial zawsze bardzo miło mi się kojarzył… Sama wieść o kontynuacji dodała mi odwagę, aby nadrobić stare odcinki.

Terri Minsky, czyli wcześniejsza showrunnerka tego serialu właśnie zrezygnowała, z tego projektu powodując, że wszystkie prace zostały wstrzymane do odwołania.

Rzecznik Disneya dla TVLine zdradził, że fajni mają bardzo sentymentalne przywiązanie do Lizzie McGuire oraz duże oczekiwania wobec nowej serii. Powiedział jeszcze, że nakręcili dwa odcinki i doszli do wniosku, że chcą iść w innym kierunku i nadać serialowi nowe oblicze.

Do serialu powróciły Hilary Duff (Lizzie), Adam Lamberg (najlepszy przyjaciel Lizzie, Gordo), Hallie Todd (jako jej mama, Jo), Robert Carradine (jako jej tata, Sam) i Jake Thomas (jako jej młodszy brat, Matt).

Pozostaje nam nic innego jak czekać na więcej informajcji. Miejmy nadzieję, że serial ktoś przygarnie i wkrótce zobaczymy kolejne losy Lizzie!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x