Znamy pierwszych aktorów spin-offu The 100: Anaconda!

Poznaliśmy pierwszych aktorów, którzy zagrają w prequelowym spin-offie The 100: Anaconda, są nimi: Iola Evans (Carnival Row), Adain Bradley (Riverdale) i Leo Howard (Why Women Kill).

Evans zagra sprytną i zaciekłą Callie, która buntowniczo spędziła całe lata na walce o to, w co wierzy, ignorując po drodze wszelkie oczekiwania wobec niej. Jednak gdy apokalipsa niszczy świat, mimo że tak ciężko pracowała, by go ocalić, Callie musi znaleźć nowy cel i przyszłość dla wszystkiego, co pozostanie po ludzkości.

Bradley wcieli się w pracowitego Reese, który spędził całe życie na zaciętej rywalizacji ze swoją ukochaną siostrą, Callie. Kiedy trafia się okazja, by w końcu udowodnić swoją wartość, Reese dowiaduje się, jakie granice musi przekroczyć, by w końcu wejść na szczyt.

Zbuntowany i namiętny muzyk August jest członkiem grupy ekologicznej zajmującej się ratowaniem planety za wszelką cenę. Po apokalipsie musi wymyślić, jak kontynuować, gdy zniknie wszystko, o co walczył.

Tytuł serialu wciąż nie jest do końca znany! 

Źródło: Klik!

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x