Shayan Sobhian w stałej obsadzie szóstego sezonu „Legends of Tomorrow”!

Szósty sezon będzie pierwszym, w którym Behrad otrzyma oficjalny status postaci regularnej.

Arrowverse zaliczyło w ciągu ostatniego miesiąca kilka strat – Ruby Rose nie będzie już grała tytułowej Batwoman, a Hartley Sawyer został zwolniony z obsady serialu The Flash, o czym pisałem w artykule poniżej. Na szczęście pojawiają się też dobre wieści!

Hartley Sawyer zwolniony z „The Flash” przez stare tweety!

Choć z oryginalnej drużyny, którą poznaliśmy w pierwszym sezonie Legends of Tomorrow, zostało już niewiele osób, to nowi członkowie sporo wnieśli do serialu, zwłaszcza gdy od trzeciego sezonu zrobiło o się znacznie bardziej komediowo. Dotyczy to również Sobhiana, który zadebiutował w finale czwartego sezonu i był w prawie każdym odcinku sezonu numer pięć.

Jak donosi TVLine Sobhian awansował z postaci powracającej, do regularnej roli kolejnego sezonu. Moim zdaniem ta zmiana to formalność, bo i tak był w niemal każdym odcinku. Nawet gdy bohater został zabity przez Mojry, wkrótce potem został ożywiony, a następnie jego dusza została uratowana po raz drugi, dzięki poświęceniu się przez wersję jego siostry Zari z poprzedniej linii czasu.

I choć Waveridera opuściła Charlie, to nadal jest tam dość tłoczno. Wyciąż mamy między innymi Micka Rory’ego, który jest w drużynie od początku, uwielbianego przez widzów Constantine’a, czy najlepszego kumpla Behrada – Nate’a. A kto jest Waszą ulubioną Legendą? Dajcie mi znać w komentarzu lub na moim fanpage, do którego odnośnik znajdziecie niżej.

0
Would love your thoughts, please comment.x