Hartley Sawyer zwolniony z „The Flash” przez stare tweety!

Aktor Hartley Sawyer został zwolniony z najpopularniejszego obecnie serialu Arrowverse – The Flash – po kilku rasistowskich Tweetach sprzed kilku lat.

Wiele z nich pochodzi z lat 2012 – 2014, zostały odnalezione w ciągu ostatnich kilku tygodni, co doprowadziło do decyzji producentów o zwolnieniu Sawyera. Grał Ralpha Dibney’ego przez ostatnie trzy sezony i wprowadzał wiele humoru. Ostatnio zaangażował się w odnalezienie Sue Dearborn, której wątek stanowił cliffhanger sezonu szóstego. Całkiem możliwe, że teraz przepadnie razem z Ralphem.

30 maja, po opublikowaniu Tweetów w Internecie, Sawyer zamieścił przeprosiny na Instagramie:

Nie jestem tu po to, by się usprawiedliwiać – niezależnie od intencji, moje słowa mają znaczenie i niosą ze sobą konsekwencje. I moje mogą i spowodowały ból i zakłopotanie, wraz z uczuciami, które mogę sobie tylko wyobrazić, fanom, moim kolegom z obsady, ekipie, kolegom i przyjaciołom. Jestem im winien przeprosiny. I każdemu z was jestem winien przeprosiny. Dziękujemy za pociągnięcie mnie do odpowiedzialności.

Jakiś czas temu zwolniono, za niestosowne tweety Jamesa Gunna ze stanowiska reżysera Strażników Galaktyki vol. 3, jednak ostatecznie Disney zmienił zdanie. Czy The CW też potrafi dać drugą szansę? Myślicie, że aktor na nią zasługuje?

0
Would love your thoughts, please comment.x