Showrunner Flasha tłumaczy cliffhanger z 6. sezonu

The Flash -- "Death Of The Speed Force" -- Image Number: FLA614b_0280b2.jpg -- Pictured: Grant Gustin as The Flash -- Photo: Colin Bentley/The CW -- © 2020 The CW Network, LLC. All rights reserved

Z powodu pandemii koronawirusa wiele seriali zakończyło, się wcześniej niż planowano, ponieważ nie nagrano wystarczająco dużo odcinków.

Podobnie serial The Flash zakończył się na 19 odcinku szóstego sezonu z Cliffhangerem. Uwięziona Iris w Mirrorverse zniknęła nagle w błysku światła. Eric Wallace, czyli showrunner uspokoił fanów, że sytuacja żony Barry’ego nie skończy się tragicznie. Wallce zdradził również, że Iris trafiła do jakiegoś miejsca w Mirrorverse i wcale nie jest lepsze od tego, gdzie wcześniej przebywała.

Eric Wallce wypowiedział, się na temat tego jak sytuacja pandemii zmieni pracę nad siódmym sezonem. Stwierdził, że ma już wizję na przyszły. Oczywiście niektóre sceny mogą ulec zmianie z powodu wymogów bezpieczeństwa.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x