Obsada TEEN WOLF spotka się po raz kolejny już w czerwcu!

Scott McCall i jego paczka, czyli ekipa Teen Wolf spotka się poza Beacon Hills z powodu ważnej sprawy! 

<a href="http://

„>Stacja MTV ogłosiła dziś nowy format TV zatytułowany MTV Reunions, wraz z obsadą i twórcą kultowego serialu Teen Wolf 5 czerwca z okazji dziewiątek rocznicy programu. Będzie to wirtualny zjazd. Gospodarzem programy będzie Josh Horowitz z MTV News. Specjalne wydanie będzie można obejrzeć nawet na kontach społecznościowych Teen Wolf.

Odcinek specjalny nowego formatu MTV powstał po to, aby zebrać jak najwięcej dla fundacji First Responders. Głównej mierze celem fundacji jest pomoc szpitalom, które nie są w stanie poradzić sobie z pandemią koronawirusa w USA. Więcej informacji – Klik!

W specjalnym odcinku pojawią się między innymi twórca serialu Jeff Davis i członkowie obsady: Orny Adams, Linden Ashby, Ian Bohen, Charlie Carver, Max Carver, Arden Cho, Cody Christian, Shelley Henning, Dylan O’Brien, Melissa Ponzio, Tyler Posey, Khylin Rhambo, Holland Roden i Dylan Sprayberry.

Ze względów bezpieczeństwa fani będą mogli obejrzeć transmisję w swoich domach i wspólnie powspominać niezapomniane chwile. Również aktorzy podzielą się swoimi doświadczeniami z serialu, a także zdradzą co robić w czasie pandemii COVID-19.

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x