„Smak zemsty” z Keremem Bürsinem od września na Novelas+

fot: Kanal D

Już we wrześniu pojawi się pierwszy odcinek Smaku zemsty (Seref Meselesi) z Keremem Bürsinem w roli głównej. Co wiemy o produkcji?

Z okazji zbliżającej się jesieni, stacja Novelas+ postanowiła od nowa wyemitować wszystkie odcinki tureckiej telenoweli, w której zagrali: Şükrü Özyıldız (Nadzieja i miłość), Yasemin Kay Allen (Wspaniałe stulecie) i Şükran Ovalı (Rozdarte serca).

O czym jest Smak zemsty?

Na początku jest idealnie. Potem szczęście odwraca się od bohaterów. Łańcuch wydarzeń zaczyna się napadem na sklep, kiedy to ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Od tej pory Yigit i Emir podążają różnymi ścieżkami. Obu braciom przyświeca ten sam cel – pragną pomścić śmierć ojca. Jeden wybierze literę prawa, drugi – świat zorganizowanej przestępczości. Wkrótce drogi braci się przetną.

Warto przeczytać:

Kiedy i o której będzie można oglądać Smak zemsty

Pierwszy odcinek tureckiego serialu Smak zemsty na Novelas+, zostanie wyemitowany 21 września 2023 roku o 23:15. Powtórka natomiast następnego dnia o 08:35. Łącznie pokażą 76 epizodów.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x