Nowości w HBO Max!16-31 sierpnia

Kończące się wakacje przyprawiają o zawrót głowy. HBO Max przychodzi z odsieczą, serwując produkcje, które umilą ten słodko-gorzki czas.

Wybrane nowości:

Programy i seriale:

Moja magiczna szafa (My Magic Closet) – Życie brazylijskiej nastolatki koreańskiego pochodzenia wywraca się do góry nogami, kiedy znajduje przejście do pokoju popularnego zespołu K–Pop.
Tracy Morgan leci po bandzie (Tracy Morgan: Takin’ It Too Far) – Dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy aktor i komik Tracy Morgan daje z siebie wszystko w tym sprośnym i zjadliwie zabawnym stand–upie.
Portland Tower II (The Tower) – O wydarzeniach z Portland Tower trudno zapomnieć, ale Sarah i Lizzie muszą współpracować, aby złapać mordercę i odzyskać zaginione dziecko.
Kocham Cię i to boli ( I Love You, and It Hurts) – Juan Gris to raper, który walczy z gentryfikacją. Lola jest bogatą dziewczyną i córką właściciela firmy budowlanej, która zagraża sąsiedztwu Juana.

Wybrane filmy:

Przyjaźń czy kochanie? (Love & Friendship) – Pełna intryg i ciętego humoru historia ponętnej wdowy, która snuje ambitne matrymonialne plany.
Ramona – Ramona przeprowadziła się z chłopakiem do Madrytu z nadzieją na nowy początek. Chce być aktorką, matką i mieszkać w najlepszej dzielnicy miasta.
Metalowe potwory: prawy odkupiciel (Metal Monsters: Righteous Redeemer) – Obraz śledzi ekipę The Metal Shop, która dostaje szansę zbudowania monster trucka do serialu “Prawi Gemstonowie” Danny’ego McBride’a.
Rycerz pucharów (Knight of Cups) – Terrence Malick przedstawia film o udręczonym scenarzyście poszukującym sensu życia. Zdobywca Oscara Christian Bale w roli głównej.
Manifest Zachód (Manifest West) – Pozornie normalna rodzina przenosi się na nieokiełznaną amerykańską dzicz w nadziei, że udam im się uciec od presji współczesności.
Historia drwala (The Woodcutter Story) – Pepe jest drwalem w idyllicznym miasteczku w północnej Finlandii. W ciągu kilku dni seria wydarzeń stopniowo niszczy jego spokojne i szczęśliwe życie.
UFO – Student wierzy, że widział UFO i wykorzystuje umiejętności matematyczne do zbadania tajemniczych zdarzeń, jakie miały miejsce na kilku lotniskach.
Wilk (Wolf) – Will Randall (Jack Nicholson) jest niespełnionym i sfrustrowanym pracownikiem nowojorskiego wydawnictwa. Właśnie został wylany z pracy przez nowego szefa, Raymonda Aldena (Christopher Plummer).
Bez niej (Without Her) – Przygotowując się do emigracji z Iranu, Roya spotyka kobietę, która straciła pamięć. Przyjmuje ją do siebie, nieświadoma, że ta ma ją zastąpić w domu.
Najgorsi (The Worst Ones) – Grupa nastolatków z klasy robotniczej zostaje wybrana do zagrania w filmie. Lokalna społeczność kwestionuje wybór reżysera.
Bucky Larson: Urodzony gwiazdor (Bucky Larson: Born to Be a Star) – Bucky Larson (Nick Swardson) jest niepozornym chłopakiem z małego miasteczka. Pewnego dnia jednak Bucky traci pracę i odkrywa szokującą prawdę o swoich rodzicach – w latach siedemdziesiątych byli gwiazdami filmów porno…
1000 lat po Ziemi (After Earth) – Osadzona w przyszłości historia ojca i syna, którzy muszą wydostać się z pełnej niebezpieczeństw Ziemi.
Ghostbusters: pogromcy duchów (Ghostbusters) – Gdy w Nowym Jorku zaczynają panoszyć się duchy, do akcji muszą wkroczyć nieustraszone badaczki zjawisk paranormalnych.
Piksele (Pixels) – Grupa miłośników klasycznych gier wideo musi stawić czoła najeźdźcom z kosmosu.
Song to Song – Opowieść o skomplikowanych losach i karierach muzycznych czwórki kochanków z Austin w Teksasie.
Batman i Superman: Bitwa supersynów (Batman and Superman: Battle of the Super Sons) – Jedenastoletni Jonathan Kent i Damian Wayne łączą siły, by ocalić świat i swoich najbliższych.
Ziemia we mnie (The Land Within) – Po latach wygnania Remo wraca do rodzinnej wioski w Kosowie. Na miejscu musi zmierzyć się z mrocznymi sekretami swojej rodziny.
Flash (The Flash) – Barry używa swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie i zmienić wydarzenia z przeszłości. Dochodzi jednak do kolizji.
Na północ (To the North) – Filipiński marynarz pracujący na statku transatlantyckim odkrywa rumuńskiego pasażera na gapę, któremu grozi wyrzucenie za burtę.
Południowy posterunek (South Sentinel) – Christian jest francuskim żołnierzem, który wrócił z Afganistanu do Francji. Próbując wrócić do normalnego życia, wkrótce angażuje się w handel opium.
Łatwa dziewczyna (Easy A) – Pełna humoru opowieść o nastolatkach, szkolnych plotkach, zszarganej reputacji i sztuce kreowania własnego wizerunku.
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody – Naomi Ackie wciela się w rolę Whitney Houston. Obraz celebruje życie i muzykę jednej z największych wokalistek w historii.

Dokumenty:

Liceum BS (BS High) – Film dokumentalny HBO o skandalu związanym z drużyną piłkarską z liceum Bishop Sycamore, który doprowadził do wybuchu śledztwa.
Tenis dla zaawansowanych (Silver Servers) – Historia czterech tenisistów w wieku 80 i 90 lat, którzy przygotowują się do Mistrzostw Świata Seniorów Międzynarodowej Federacji Tenisowej.

Rozpiska dzień po dniu:

16 sierpnia

Fantastyczni przyjaciele II, odc. 2

17 sierpnia

Moja magiczna szafa, odc. 1 – 10

I tak po prostu… II, odc. 10

Wojownik III, odc. 10

Harley Quinn IV, odc. 6

Przyjaźń czy kochanie?

Ramona

Metalowe potwory: prawy odkupiciel

Tracy Morgan leci po bandzie

18 sierpnia

Na planie XX, odc. 33

Nastoletnia Euthanasia II, odc. 4

Rycerz pucharów

Manifest Zachód

Historia drwala

UFO

Wilk

Bez niej

19 sierpnia

Moley, odc. 40 – 52

Dobre rady Johna Wilsona III, odc. 4

Billions VII, odc. 2

20 sierpnia

Portland Tower II, odc. 1 – 4

21 sierpnia

Lakers: Dynastia zwycięzców II, odc. 3

Telemarketerzy, odc. 2

Najgorsi

22 sierpnia

Cudotwórcy IV, odc. 7

Co robimy w ukryciu V, odc. 7

23 sierpnia

Fantastyczni przyjaciele II, odc. 3

24 sierpnia

Kocham Cię i to boli, odc. 1 – 3

I tak po prostu… II, odc. 11

Harley Quinn IV, odc. 7

Bucky Larson: Urodzony gwiazdor

Liceum BS

25 sierpnia

Na planie XX, odc. 34

Nastoletnia Euthanasia II, odc. 5

1000 lat po Ziemi

Ghostbusters: pogromcy duchów

Piksele

Song to Song

Batman i Superman: bitwa supersynów

Ziemia we mnie

Flash

26 sierpnia

Jade Armor, odc. 12 – 26

Dobre rady Johna Wilsona III, odc. 5

Billions VII, odc. 3

Na północ

27 sierpnia

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

28 sierpnia

Lakers: Dynastia zwycięzców II, odc. 4

Telemarketerzy, odc. 3

Południowy posterunek

29 sierpnia

Cudotwórcy IV, odc. 8

Co robimy w ukryciu V, odc. 8

30 sierpnia

Fantastyczni przyjaciele II, odc. 4

31 sierpnia

Kocham Cię i to boli, odc. 4 – 6

Harley Quinn IV, odc. 8

Tenis dla zaawansowanych

Łatwa dziewczyna

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x