Spin-off „Młodego Sheldona” oficjalnie zamówiony w CBS!

To już oficjalne! CBS zamówił spin-off Młodego Sheldona opowiadający dalsze losy Georga i Mandy.

Produkcja jeszcze nie ma tytułu, ale już teraz możemy przekazać wam, że będzie tworzona przez współtwórców Młodego Sheldona, Chucka Lorre i Stevena Molaro oraz innego weterana Teorii wielkiego wybuchu i obecnego showrunnera Sheldona, Steve’a Hollanda. Fabuła będzie opowiadać dalsze losy brata Sheldona, Georga i jego ukochanej Mandy, którzy będą musieli stawić czoła rodzicielstwu.

Według zapowiedzi twórców w 7. sezonie dojdzie do ich ślubu, co oznacza, że w nowej produkcji spotkamy się ze świeżo upieczonym małżeństwem. Serial ma doprowadzić do momentu, który znamy z Teorii Wielkiego Wybuchu.

Amy Reisenbach w wywiadzie powiedziała, że:

Spędzenie ostatnich siedmiu lat z Sheldonem i rodziną Cooperów było zaszczytem, ​​a teraz ta wspaniała podróż będzie kontynuowana z Georgie i Mandy

Chuck i obaj Steves wykonali mistrzowską robotę, rozwijając te postacie i zabawiając pokolenia fanów porywającymi historiami, które ożywiają Montana i Emily. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rozdział w tym ukochanym wszechświecie

Lorre, Molaro i Holland dodali:

Od Teorii wielkiego podrywu po Młodego Sheldona świat rodziny Cooperów był dla nas niezwykle wyjątkowy. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością kontynuowania ich historii oczami Georgie i Mandy.

W przeciwieństwie do Młodego Sheldona, który przeszedł na format z jedną kamerą, spinoff Georgie i Mandy powróci do nagrywania z wielu kamer i będzie kręcony przed publicznością w studiu na żywo – zupełnie jak Teoria Wielkiego Wybuchu. Liczba odcinków i data premiery sezonu 1. nie jest jeszcze znana.

Zakładając, że narracja Młodego Sheldona utrzyma się w stałym tempie, Sheldon właśnie skończył 14 lat i przeprowadza się z Teksasu do Pasadeny, by kontynuować naukę na studiach podyplomowych w znamy już wszystkim Caltec. W tym samym roku Georgie wychodzi za mąż po raz pierwszy, a jego ojciec odchodzi, przygotowując Młodego Sheldona na słodko-gorzkie pożegnanie.

Czas pokaże, czy spin-off pozostanie wierny kanonowi. Jednak twórcy wcześniej zastrzegli, że nie wszystko, co dorosły Sheldon powiedział, naprawdę zdarzyło się w jego dzieciństwie.

Obsada:  Montana Jordan (George Cooper), Emily Osment (Mandy McAllister).

Macie zamiar obejrzeć? My nie możemy się już doczekać!

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x