Sprawdź jakie seriale zakończył Netflix, wśród nich „The Crown”

Normalne, że wszystko ma początek i koniec. Netflix na bieżąco informuje, które seriale wkrótce się zakończą lub już się zakończyły.

Zakończone seriale to takie, w których fabułą dobiegła końca i zostały wyjaśnione najważniejsze wątki. Nie warto mylić z serialami, które zostały skasowane.

Wiemy już, że powróci czwarty sezon Ozark, który będzie ostatnim. Podobnie wygląda to w przypadku Lucyfera, który po szóstym sezonie się zakończy. Również jeden z największych hitów Dom z papieru doczekał się swojego ostatniego piątego sezonu.

The Crown zakończy się na szóstym, a Już nie żyjesz na trzecim sezonie. Wiemy również, że w 2021 roku powróci ostatni czwarty sezon Atypowego.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x