Stranger Things 4 – Co wiemy o nadchodzącym sezonie w 2020 roku?

Na pewno Stranger Things 4 nie będzie czymś co znaliśmy do tej pory. Nowe ciekawe wątki, zadziwiające postacie i krótki czas oczekiwania na kolejny sezon to tylko niektóre z sensacji krążących wokół czwartego sezonu ST. W tym artykule omówię poszczególne, potwierdzone informacje na temat kolejnej części produkcji.

Zacznijmy od daty premiery. Prace i castingi, jak podaje wiele portali społecznościowych zaczęły się już w październiku 2019 roku. Sam sezon natomiast ukazać się ma w bliżej nieokreślonym terminie 2020 roku. Różne źródła spierają się w tej kwestii. Jedni mówią o premierze latem, a drudzy pod koniec dwudziestego roku. Niestety nie mamy podanej dokładnej daty premiery od twórców, więc wszystkie te informacje to tylko spekulacje fanów. Pewne jest jedno. NIE ZNAMY DATY PREMIERY. Wszyscy, którzy nie mają nic wspólnego ani nie pracują przy produkcji Stranger Things , po prostu was okłamują.

W nowym sezonie nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i ciekawych wątków fabularnych. Nowy zwiastun wyraźnie informuje nas o WYJŚĆIU POZA HAWKINS. Bohaterowie nie są już dziećmi a żeby akcja nie stała w miejscu, wychodzimy z Hawkins. Na pewno zobaczymy nowe miejsce zamieszkania Jedenastki, Willa i Joyce. Możemy być też pewni pokazania nowych lokacji w Rosji. Może to będzie Rosyjska szkoła? Więzienie niedaleko Kamczatki? Albo twórcy zaskoczą nas akcją tylko w nowym miejscu zamieszkania Nastki? Tego również nie wiemy, jednak te spekulacje są bardzo prawdopodobne. Wiemy również o nowych postaciach, na które trwają już castingi. W obsadzie pojawić ma się trzech nastolatków i jeden dorosły. Pokrótce przedstawię wam opisy nowych bohaterów, o których wiemy teraz.

Nastolatkowie mają mieć oryginalne charaktery i styl. Mówi się o metalowcu, nabuzowanym osiłku i bohaterze, który bardzo przypomina Jeffa Spicolego z filmu ,,Beztroskie lata w Ridgemont High,, Strasza postać najprawdopodobniej będzie miała związek z Rosyjskim wątkiem i będzie typowym outsiderem.
To wszystko, co jak na razie wiemy o Stranger Things 4. Czy to dużo? Jak na tak krótki czas, sądzę, że tak.

Na portalach społecznościowych obsady poprzednich sezonów, możemy znaleść posty, które aż krzyczą „Tęsknie za Stranger Things!”. A czy wy tęsknicie za tym serialem? A może zapomniałem o czymś wspomnieć? Wyraźcie swoją opinię w komentarzach!

Autor: Adam Sz.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x