czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsy"The Flash": Postać z pierwszego sezonu wróciła!

„The Flash”: Postać z pierwszego sezonu wróciła!

Podczas nagrywania odcinka jedenastego sezonu siódmego The Flash, powróciła na plan postać z pierwszego sezonu.

Pierwszym miejscem, w którym kręcili Flasha był obszar znany z serialu jako Portal Park. Znajduje się on tuż za rogiem od Oceanic Plaza w Vancouver. Scena obejmowała dwóch  aktorów na planie. Jeden, młodszy Afroamerykanin w szkolnej sportowej kurtce. Na ramieniu było napisane „Owens”. Druga osoba na planie była powracającą postacią. Była tam Michelle Harrison. Czy była mamą Barry’ego, Norą Allen? A może jest kimś / czymś innym? Wiemy, że w przeszłości była postrzegana przez Barry’ego jako Speed Force.

Scena była dość zagmatwana. „Nora” przemawiała do Owensa. W tym Nora wydaje się być zła, ​​podobnie jak Owens. Rozmowa jest wyraźnie napięta i w końcu Owens odchodzi. Kiedy odchodzi, by wykonać tę pozę, która zwykle kojarzy się, że ktoś ma zamiar uciec z super prędkością. Czy Owens jest speedsterem? Zaraz potem, Nora wrzeszczy bez śladu Owensa w zasięgu wzroku, coś, co brzmiało jak „Nie możesz biegać wiecznie Deon / Leon”.

Co myślicie na ten temat? Nowe odcinki Flasha w każdą środę.

Frosti
Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x