„The Flash” przedstawia Barta Allena!

Oficjalnie wybrano aktora do powracającej gościnnej roli Barta Allena!

Jordan Fisher (Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham, Grease: Na żywo) został obsadzony w powracającej gościnnej roli Barta Allena, „najszybszego nastolatka na świecie” oraz przyszłego syna Barry’ego i Iris. Oznacza to odejście od tradycji komiksów DC, gdzie Bart jest synem Tornado Twin Don Allen (Meloni Thawne), a tym samym wnukiem WestAllen.

Fisher ma zadebiutować jako Bart/Impulse w kluczowym, 150. odcinku serialu CW, który najprawdopodobniej będzie siedemnastym odcinkiem siódmego sezonu. 

Oficjalny opis postaci:

Przyszły syn Barry’ego Allena i Iris West-Allen, Bart jest najszybszym nastolatkiem na świecie. Ze względu na skłonność Barta do szalenie impulsywnych zachowań, oszołomieni Barry i Iris będą mieli pełne ręce roboty, próbując nauczyć ich nowego syna cierpliwości. Ale to zadanie, które będą musieli wykonać, aby ich rodzina mogła współpracować i powstrzymać największe jak dotąd zagrożenie Drużyny Flasha! 

 

Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0
Would love your thoughts, please comment.x