Trzecia część Strażników Galaktyki pokaże kolejną porażkę Thanosa?

Gamora i Nebula mogą ukazać nam, że szalony Tytan poniósł kolejną porażkę w relacji między tymi dwiema siostrami.

W finale Avengers: Koniec gry super bohaterom udaje się dokonać pstryknięcia rękawicą nieskończoności, stworzoną przez Starka. Dzięki Hulkowi udało się przywrócić do życia tych, którzy zostali wymazani pięć lat wcześniej. W finałowej walce Thanos ponownie próbuje wymazać nie tylko połowę populacji, a także całe istnienie. Następnie stworzyłby nowy wszechświat. Poświęcenie Iron Mana sprawiło, że Tytan wraz z całą swoją armią zostali wymazani. Była to dla niego wielka porażka, ale kolejna część Strażników Galaktyki może pokazać kolejną.

Gamora i Nebula były adoptowanymi córkami Thanosa. Od zawsze ta pierwsza była tą górującą i lepiej traktowaną od drugiej. W ten sposób siostry cały czas pozostawały skłócone. Jednak pod koniec drugiej części Strażników Galaktyki wyjaśniły wszystko między sobą i pogodziły się na zawsze. Dobra relacja między nimi nie trwała jednak długo. Podczas wydarzeń na planecie Vormir, szalony Tytan poświęcił życie Gamory, aby zdobyć kamień duszy. Nebula zyskała nową rodzinę Strażników Galaktyki, by potem ich stracić w Wojnie bez granic. Opłakując utratę najbliższych dołącza do Avengers.

Przeniesiona w czasie Gamora z 2014 roku, dowiedziała się od siostry o swoich przyszłych przygodach. Może jednak zaznać odkupienia, stając w Strażnicy Galaktyki vol. 3 wraz z Quillem i resztą do walki. Dałoby to jej życie z dala od własnej wersji Thanosa i jej przeszłości. Tytan jeszcze bardziej poniósłby porażkę, gdyby Gamorze udało się ponownie poczuć coś do Petera, dołączając do nowej-starej rodziny. Patrząc na piątą i szóstą część Avengers mogłaby pomóc w walce z Kangiem.

Premiera trzeciej części przygód Strażników Galaktyki ma zapowiedzianą premierę na maj 2023 roku. Zanim to nastąpi otrzymamy jeszcze specjalny projekt świąteczny z premierą 25 listopada bieżącego roku.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x