Turecki serial z Canem Yamanem anulowany przez Disney+

fot: Disney+

Fani tureckich seriali mogą poczuć się rozczarowani. Disney+ anulował niemal wszystkie swoje projekty w Turcji.

Platforma streamingowa od The Walt Disney Company rozpoczęła swoją działalność w kraju osmańskim 14 czerwca 2023 roku i zawarła z czołowymi tureckimi gwiazdami umowy na wyłączność, między innymi z Hande Erçel, Demet Özdemir i nie tylko.

Według najnowszych informacji, wszystkie tureckie produkcje, które miały trafić na Disney+ zostały lub zostaną anulowane. Wśród nich są: Numen z Halitem Ergençem, El Turco z Canem Yamanem, Personality z Halukiem Biginerem, Ru z Meryemem Uzerli, Ayten’s World-Changing Journey z Ezgi Molą. Wyjątek stanowi Atatürka (warto przeczytać: „Atatürk” to najdroższy serial turecki Disney+. Dlaczego?).

Jest jeszcze szansa, że po prostu jakaś stacja bądź inna platforma VoD wykupi licencję na wcześniej wspomniane tytuły. Nieoficjalne streamer Gain jest zainteresowany ich przejęciem, ale na oficjalną decyzję przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x