Disney+ ujawnia pierwszy plakat z bohaterami serialu ,,Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”

Fani twórczości Ricka Riordana zacierają ręce na samą myśl o serialu. Niestety na niego przyjdzie jeszcze poczekać, ale już dzisiaj można zobaczyć pierwsze materiały promocyjne od Disney+.

Trzech głównych bohaterów Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, właśnie otrzymało swój pierwszy plakat.

Jest to świetna wiadomość, zwłaszcza że zdjęcia do serialu rozpoczęły się w czerwcu 2022 roku, kiedy to internauci mogli zobaczyć tylko przebłyski z planu. Widać było nawet scenerię muzeum, co sugeruje nam, że kręcili kultową scenę walki Percego z Echidną, matką potworów. Co daje nam nadzieję, że nowa adaptacja od Disney + usunie ten niesmak w ustach po filmach z 2010 i 2013 roku.

W serialu wystąpią:  Walker Scobell jako Percy Jackson, Leah Jeffries jako Annabeth Chase, Aryan Simhadri jako Grover Underwood, Toby Stephens jako grecki bóg Posejdon i nieżyjący już Lance Reddick jako Zeus.

Nowy obraz z San Diego Comic-Con 2023 pokazał świeże spojrzenie na głównych bohaterów produkcji.

Cała trójka była widziana razem, w prawie tych samych ubraniach w sierpniu zeszłego roku, ale do tej pory nie było oficjalnych materiałów.

Foto: Disney

Czego Fani mogą oczekiwać po Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy?

Z pewnością tego, że twórcy serialu wykonają lepszą robotę niż ci od filmu i będziemy mogli cieszyć się wierną adaptacją książek. Zwłaszcza że w produkcję zaangażowany jest sam autor Rick Riordan.

Prace nad pierwszym sezonem zakończyły się już w lutym, ale jeszcze trochę musimy poczekać, zanim pierwsze odcinki pojawią się na kanale Disney+. Możemy spodziewać się, że Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy zadebiutują jakoś w 2024 roku.

Dobrą wiadomością może okazać się również fakt, że produkcja jest w fazie rozwoju i dostała zielone światło na 2 sezon, i to tuż przed trwającym obecnie strajkiem WGA.


                
Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x