Twórcy „Westworld” pracują nad nowym serialem dla Amazona

Twórcy Westworld, Lisa Joy i Jonah Nolan poinformowali, że będą tworzyć dla Amazona serial Fallout.

Serial będzie na podstawie gry o tym samym tytule. Akcja serii osadzona jest w Stanach Zjednoczonych w alternatywnej historii, w której inaczej potoczyły się losy po zakończeniu II wojny światowej. Nie wynaleziono tranzystorów, a kamieniem milowym dla rozwoju nauk były lampy elektronowe i fizyka atomowa, co doprowadziło do rozwoju technologicznych aspiracji ery atomowej i zahamowaniu społeczeństwa w kulturze lat 50. XX wieku.

Joy i Nolan będą produkować seriale za pośrednictwem swojego sztandaru Kilter Films we współpracy z wydawcami gier Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks. Producentami będą również: Athena Wickham, Kilter, Todd Howard z Bethesda Game Studios i James Altman z Bethesda Softworks.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x