Ujawniono pierwsze zdjęcia z „Queen Charlotte: A Bridgerton Story”.

Netflix w końcu to zrobił! Uchylono rąbka tajemnicy co do spin – offa o dojściu Charlotte Bridgerton do władzy.

Zdjęcie udostępnione na oficjalnym koncie Bridgerton na Twitterze przedstawia Rię Amarteifio w tytułowej roli, ozdobioną bogatymi, królewskimi szatami w kolorze szampana i godną pozazdroszczenia koroną. Warto zauważyć, że Charlotte ma niespokojną minę, sugerującą, że w pałacu mogą być kłopoty.

Premiera nastąpi zaledwie kilka tygodni po tym, jak reżyser Tom Verica ujawnił, że serial oficjalnie zakończono. Szczegóły zwiastuna ujawniły, że historia pokaże „jak małżeństwo młodej królowej z królem Jerzym wywołało zmianę społeczną, tworząc świat odziedziczony przez postacie w Bridgerton ”.

Spin-off zapowiada się niezwykle ekscytująco pod względem postaci, które widzowie już znają i kochają. W serialu Bridgerton będziemy mogli ujrzeć również Lady Violet Bridgerton, graną przez Ruth Gemmell i Lady Danbury, graną przez Adjoa Andoh. Młoda Lady Danbury zostanie przywrócona do życia przez Arsemę Thomas, a rolę młodzieńczej Violet Bridgerton przejmie Connie Jenkins-Grieg. Oryginalna królowa Charlotte, Golda Rosheuval, również ma powrócić, wraz ze swoim młodszym odpowiednikiem. W międzyczasie aktor Corey Mylchreest zagra młodego króla Jerzego.

Autorka Julia Quinn, pomysłodawczyni książek Bridgerton, połączyła siły z Shondą Rhimes, producentem wykonawczym adaptacji Netflix, aby stworzyć prequel o królowej Charlotte. Premiera powieści jest spodziewana wraz z wypuszczeniem spin–offa na Netflixa.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x