,,Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” – oficjalny teaser!

zdjęcie z serialu Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów przedstawiające Królową Charlottę

Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów – premiera odbędzie się już 4 maja 2023, tylko na Netflix.

Podczas wirtualnego wydarzenia zorganizowanego przez Netflix i Shondaland twórczyni oraz producentka wykonawcza Shonda Rhimes ujawniła datę premiery serialu. Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów zadebiutuje 4 maja 2023 roku. Po raz pierwszy zaprezentowano również zapowiedź sześcioodcinkowego serialu limitowanego.

W trakcie wydarzenia członkowie obsady wraz z Shondą Rhimes wzięli udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego zdradzili fanom, czego można się spodziewać w nowym serialu. Wyjaśnili, jak odnosi się on do uniwersum Bridgertonów oraz które wątki dotyczące ich ulubionych bohaterów zgłębi. Aktorzy opowiedzieli również o tym, skąd czerpali inspirację do swoich ról.

Z materiałów prasowych wiemy, o czym będzie opowiadała kolejna produkcja Netflixa:

Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty, jej drodze do władzy oraz o małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie Bridgertonów.

W obsadzie serialu Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów zobaczymy:

Goldę Rosheuvel (Królowa Charlotta), Adjoę Andoh (Lady Agatha Danbury), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton). Pojawią się w rolach znanych widzom z serialu Bridgertonowie.

India Amarteifio zagra młodą królową Charlottę, natomiast Corey Mylchreest (Sandman) młodego króla Jerzego. Arsema Thomas zadebiutuje w roli młodej Agathy Danbury, a Michelle Fairley, znana z serialu Gangi Londynu, zagra księżniczkę Augustę.

Obsadę uzupełniają:

Sam Clemmett – Młody Brimsley
Freddie Dennis – Reynolds
Richard Cunningham – Lord Bute,
Tunji Kasim – Adolphus,
Rob Maloney – Royal Doctor,
Cyril Nri – Lord Danbury
Hugh Sachs (Bridgertonowie sezon 1. i 2.) – Brimsley

0
Would love your thoughts, please comment.x